PRAWO CYWILNE

Kancelaria radcy prawnego oferuje swoim Klientom reprezentację w sprawach o zapłatę, o podział majątku, o ustalenie treści stosunku prawnego, sprawach spadkowych, sprawach darowizn.

PRAWO RODZINNE

Reprezentuje Klientów w sprawach o ustalenie kontaktów z dzieckiem, o ustalenie ojcostwa, o zaprzeczenie ojcostwa, o alimenty.

PRAWO KARNE

Radca Prawny Dawid Woźniak ma duże doświadczenie i występuje z sukcesem w sprawach karnych zarówno jako obrońca jak i pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych. Prowadzę sprawy o: kradzież, oszustwo, wyłudzenie, gwałt, inne czynności seksualne, uszkodzenie ciała, groźby, zabójstwo. Reprezentuje także Klientów w czynnościach przed Policją i Prokuraturą.

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Woźniak reprezentuje klientów we wszelkich sprawach administracyjnych. Mogą być to sprawy związane z działalnością gmin, powiatów, województw. Ponadto są to sprawy związane z działalnością administracji samorządowej i rządowej. Radca Prawny Dawid Woźniak reprezentuje Klientów przez Samorządowymi Kolegiami Odwoławczymi jak i Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW

Dzięki zdobytemu doświadczeniu radca prawny Dawid Woźniak świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców. Obsługa ta obejmuje miedzy innymi udzielanie porad prawnych, dokonywanie analizy dokumentów oraz umów oraz wydawanie rekomendacji. Ponadto Kancelaria oferuje usługę windykacji należności na etapie przedsądowym i sądowym, aż do całkowitego zaspokojenia należności. Ponadto celem Kancelarii jest zabezpieczanie interesu przedsiębiorcy poprzez analizowanie, opiniowanie i modyfikację zawieranych przez Przedsiębiorcę umów. Ponadto Kancelaria świadczy też pomoc prawną w prowadzeniu negocjacji i mediacji.

UMOWY

Kancelaria świadczy kompleksową usługę mającą na celu zabezpieczenie interesu Klienta na etapie zawierania i wykonywania Umowy. Radca Prawny Dawid Woźniak na życzenie klienta przygotowuje umowy takie jak:  o prace, sprzedaży, o dzieło, zlecenie, o roboty budowlane, licencyjne, dostawy, kontraktacji, pożyczki i inne. Ponadto Kancelaria uczestniczy w etapie negocjowania umowy oraz nanoszenia zmian do jej treści. Celem Kancelarii jest zapewnienie bezpieczeństwa Klienta.

ODSZKODOWANIA

Kancelaria świadczy kompleksową usługę reprezentacji Klientów przez towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dochodzimy dla swoich Klientów odszkodowań: wypadkowych, medycznych, komunikacyjnych

PORADY PRAWNE

Kancelaria świadczy porady prawne stacjonarnie w biurach Kancelarii, jak również przez telefon lub internet. Celem umówienia porady należy się umówić: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

ROZWODY

Radca Prawny w sposób kompleksowy prowadzi Klientów przez postępowanie rozwodowe. Ponadto Kancelaria współpracuje ze sprawdzonym i doświadczonym psychologiem, który może Państwu pomóc w uporaniu się ze stresem związanym z postępowaniem, jak również z biurem detektywistycznym.